כל אחד יכול להיות מרצה אין צורך בניסיון מוקדם או בסיפור חיים מסעיר. הקורס שלנו לליווי מרצים מתאים לכל אחד. אם יש לכם רצון להרצות ומוטיבציה זה כל מה שצריך. יש מקרים שבהם הרצאה מרתקת שסוחפת את הקהל קשורה באופן הדוק לתוכן הדברים אך לפעמים התוכן הוא לא העיקר. אנחנו יכולים ללמד אתכם כלים נרכשים לבניית הרצאת דגם שבה התוכן משרת אתכם ולא אתם אותו. היכולת שלכם ליצור קשר עם הקהל, להכניס את הבדיחה הנכונה במקום המתאים, להבין את הדינאמיקה שבחדר היא לפעמים הרבה יותר משמעותית.

באמצעות הקורס לליווי מרצים בהדרכתו של איתם ישראלי, תוכלו להרוויח עוד אלפי שקלים בחודש. הרצאה חוויתית בניגוד להרצאות באוניברסיטה או במכללות היא רווחית יותר ואינה דורשת כישורים מיוחדים. אתם לא חייבים להיות בעלי תארים באוניברסיטה או בעלי תחום התמחות מיוחד.

הקורס שלנו גם מכשיר אתכם להיות מרצים מבלי להוציא שקל אחד על פרסום. באמצעות הדרכה צמודה הכוללת סימולציות אנחנו נעזור לכם לשווק את עצמכם בצורה נכונה. כל מה שאתם צריכים זה להאמין בעצכם שהדבר אפשרי ואנחנו כבר נדאג להגשים עבורכם את החלום.

פחד במה בדרך אל ההרצאה המושלמת

הרבה אנשים שואלים אותי האם אפשר להתגבר על פחד במה. התשובה היא כמובן שכן אם יודעים איך לעשות את זה נכון. אני תמיד אומר שהרצאה היא הפסיכולוג הטוב שתוכלו להעניק לעצמכם רק שבניגוד לפסיכולוג כאן אתם מקבלים כסף על הטיפול. באמצעות בנייה של הרצאה מדויקת מהתחלה ועד הסוף אתם שולטים במצב ויודעים בכל רגע נתון מה הולך לקרות. להיות מוכנים מראש לכל תסריט אפשרי זה מוריד באופן משמעותי את מפלס החרדה. באמצעות סימולציות שנעבור ביחד תוכלו להתנסות בהרצאה מול קהל באופן חי.

הירשמו עוד היום לקורס הבא שלנו לליווי מרצים בשביל להתחיל את התהליך בדרך להפוך למרצים מבוקשים מן השורה. המרצים שלנו מבוקשים בכל הארץ. יש לנו את כל הכלים הנדרשים בשביל לעזור לכם לשווק את עצמכם ולהגיע רחוק.

 

תגובה אחת

  1. יש לי חומרים מכוננים להרצאות אבל צריכה בקרה מקצועית וסרטון מקדם. האם אתם עושים את זה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *