שיטה בטוחה להכפלת המקומות להרצאה

כל מי שמרצה מול קהל יודע עד כמה זה קשה למצוא מקומות להרצאה. הקושי הוא להרחיב את מעגל המקומות ולנסות למצוא כל פעם מחדש מקום מתאים שיהיה מוכן גם לשלם בהתאם.

 הרצאות מול קהל ושיווק עצמי

אם תמיד חלמתם להרצות מול קהל ולהרוויח אלפי שקלים בחודש עכשיו עם קורס המרצים שלנו תוכלו להגשים את החלום ולהפוך כל הרצאה שלכם להצלחה. שיווק עצמכם כמרצים היא הדרך להפוך את עצמכם למוצר שמוכר את עצמו בצורה יעילה ואפקטיבית בהתאמה מיוחדת  לקהלים שונים.

רוצה להיות מרצה? קורס הכשרה וליווי של מרצים לעסקים

יש לכם עסק או מומחיות שרכשתם במשך שנים רבות של עבודה וניסיון? מעכשיו תוכלו לקחת את המומחיות שלכם צעד נוסף קדימה. כל בעל עסק שואף להתפתח ולהרחיב את מקורות ההכנסה שלו ולנו יש את הכלים המתאימים בשביל לעזור לכם עם העניין. רוצה להיות מרצה? באמצעות הקורס שלנו להכשרה וליווי של מרצים לעסקים ולאנשים פרטיים נוכל לעזור לכם להגשים את החלום ולהפוך למרצים מבוקשים בשוק.

 קורס לליווי מרצים עבור מרצים מתחילים

הקורס שלנו לליווי מרצים עבור מרצים מתחילים הוא ההזדמנות שלכם להצלחה. אם אתם מרצים בתחילת הדרך וכבר יש לכם נסיון אך חסרים לכם הכלים המתאימים בשביל לתרגם אותו לתוצאות בשטח. אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם להפוך למרצים מבוקשים.

 קורס לליווי מרצים  הדרך הבטוחה להגדלת ההכנסה

קורס לליווי מרצים מיועד לכל מי שרוצה להיות מרצה. בסופו של דבר אנחנו מאמינים שכל אחד יכול להרצות מול קהל. אמנות ההרצאה היא אומנות נרכשת. אצלנו תקבלו את ההדרכה המתאימה בשביל להיות מרצים מן השורה.

קורס הכשרת מרצים

אם יש לכם בית עסק ואתם רוצים להגדיל את ההכנסות באופן משמעותי על ידי הרצאות בתחום, יש לנו עבורכם קורס הכשרת מרצים המותאם במיוחד עבור בעלי עסקים קטנים. הקורסים שלנו מיועדים לכל מי שמעוניין להפוך את תחום המומחיות שלו להרצאה מרתקת ומושכת ובעיקר רווחית לשם הגדלת מקורות ההכנסה.

קורס הדרכת מרצים

קורס הדרכת מרצים נועד במיוחד עבורכם כל אלו המעוניינים להגדיל באופן משמעותי את ההכנסה שלהם על ידי הרצאות לציבור. הקורס נועד עבור בעלי עסקים קטנים הרוצים להרצות על תחום ההתמחות שלהם.

מה ההבדל בין הרצאה באוניברסיטה לבין הקורס שלנו להרצאות חווייתיות?

הרצאות חווייתיות הן בדיוק ההפך מהרצאה באוניברסיטה. כל מי שלמד באוניברסיטה מכיר את ההרצאות שבהן הסילבוס המרתק של הקורס הופך לשעמום גדול. המרצה עומד ומדבר ואתם חולמים בהקיץ. הרצאות חווייתיות יכולות לקחת כל נושא מאיסוף חרקים ועד טיסה לחלל ולהפוך אותו לנושא המעניין ביותר שירתק את הקהל שלכם לחלוטין.

טיפים לשיפור ההרצאה בדרך להצלחה

אצלנו בקורסים המיוחדים שפיתחנו עבור מרצים תוכלו לקבל טיפים משמעותיים בדרך להצלחה. ביחד נלמד את כל הפרטים הקטנים. איך להשחיל את הבדיחה הנכונה בזמן. איך לדעת מתי הקהל מרותק ומתי צריך לשנות כיוון. כל פרט יש לו חשיבות ואנחנו נלמד איך לבנות הרצאות חווייתיות מהמסד ועד הטפחות.

חמשת הצעדים בדרך להרצאה המושלמת

הקורס שלנו ללימוד ההרצאה המושלמת בנוי בשיטת חמשת הצעדים המובילים בדרך אל ההצלחה. יש לנו שיטה שעובדת מצוין והעדות לכך היא הלקוחות המרוצים.
באמצעות לימוד והפנמה של המתודה שפיתחנו, תוכלו להפוך למרצים מבוקשים ולהתגבר על כל המכשולים שבדרך.
אם אתם רוצים להיות מרצים ולהרוויח עוד אלפי שקלים בחודש אנחנו יכולים בהחלט לעזור לכם עם העניין.