הרצאות מול קהל ושיווק עצמי

אם תמיד חלמתם להרצות מול קהל ולהרוויח אלפי שקלים בחודש עכשיו עם קורס המרצים שלנו תוכלו להגשים את החלום ולהפוך כל הרצאה שלכם להצלחה. שיווק עצמכם כמרצים היא הדרך להפוך את עצמכם למוצר שמוכר את עצמו בצורה יעילה ואפקטיבית בהתאמה מיוחדת  לקהלים שונים.

שיווק הרצאות – הצעדים המובילים בדרך אל ההצלחה

שיווק הרצאות הוא מעשה אומנות הדורש ידע ומומחיות ובעיקר הרבה סבלנות. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן בשביל לקצר את הדרך ולקצור את פירות ההצלחה במהירות וביעילות בהסתמך על הניסיון הרב שיש לנו בתחום.

רוצה להיות מרצה? קורס הכשרה וליווי של מרצים לעסקים

יש לכם עסק או מומחיות שרכשתם במשך שנים רבות של עבודה וניסיון? מעכשיו תוכלו לקחת את המומחיות שלכם צעד נוסף קדימה. כל בעל עסק שואף להתפתח ולהרחיב את מקורות ההכנסה שלו ולנו יש את הכלים המתאימים בשביל לעזור לכם עם העניין. רוצה להיות מרצה? באמצעות הקורס שלנו להכשרה וליווי של מרצים לעסקים ולאנשים פרטיים נוכל לעזור לכם להגשים את החלום ולהפוך למרצים מבוקשים בשוק.

 קורס לליווי מרצים עבור מרצים מתחילים

הקורס שלנו לליווי מרצים עבור מרצים מתחילים הוא ההזדמנות שלכם להצלחה. אם אתם מרצים בתחילת הדרך וכבר יש לכם נסיון אך חסרים לכם הכלים המתאימים בשביל לתרגם אותו לתוצאות בשטח. אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם להפוך למרצים מבוקשים.

 קורס לליווי מרצים  הדרך הבטוחה להגדלת ההכנסה

קורס לליווי מרצים מיועד לכל מי שרוצה להיות מרצה. בסופו של דבר אנחנו מאמינים שכל אחד יכול להרצות מול קהל. אמנות ההרצאה היא אומנות נרכשת. אצלנו תקבלו את ההדרכה המתאימה בשביל להיות מרצים מן השורה.

קורס הכשרת מרצים

אם יש לכם בית עסק ואתם רוצים להגדיל את ההכנסות באופן משמעותי על ידי הרצאות בתחום, יש לנו עבורכם קורס הכשרת מרצים המותאם במיוחד עבור בעלי עסקים קטנים. הקורסים שלנו מיועדים לכל מי שמעוניין להפוך את תחום המומחיות שלו להרצאה מרתקת ומושכת ובעיקר רווחית לשם הגדלת מקורות ההכנסה.

התפתחות אישית ומקצועית בדרך להצלחה

אם אתם רוצים להצליח בחיים אתם חייבים קודם כל להאמין בעצמכם וביכולות שלכם. לדעת שיש לכם משהו מיוחד וייחודי לתת לעולם ואתם מחויבים לכך. אם יש לכם סיפור אישי מרתק ומעניין תמיד כדאי לחלוק אותו עם אנשים אחרים זה יכול לתרום גם לכם וגם להם. באמצעות הרצאה בנוגע לסיפור האישי שלכם או הרצאה על תחום […]

התפתחות אישית והתמודדות עם פחד במה

פחד במה הוא מכשול בדרך להתפתחות אישית אבל מהניסיון האישי והמקצועי שלי ניתן לעבור אותו בהצלחה. לעמוד מול קהל ולהרצות זאת אומנות ואפשר ללמוד אותה ביעילות ובמקצועיות. לעמוד בביטחון ובעוצמה מלאה מול הקהל ולהציג בצורה הטובה ביותר את עצמכם ואת הידע והניסיון שרכשתם במשך השנים. לאחר שהתעוורתי בגיל 22 וכמעט איבדתי תקווה, למדתי שאין דבר העומד בפני הרצון. ביחד נוכל להתגבר על פחד במה ולצבור ניסיון וביטחון בהרצאות מול קהל בדרך אל התפתחות אישית מלאה.

שכר למרצים 2017

הרצאות חווייתיות הן דרך יעילה להגדלת ההכנסה שלכם באלפי שקלים בחודש. אם יש לכם עסק או מומחיות, אם אתם בעלי כשרון מיוחד, אם יש לכם נסיון רב בתחום מרתק שיכול לעניין אנשים אחרים, כל מה שאתם צריכים הוא לדעת איך להעביר זאת לפורמט של הרצאה חוויתית.

הרצאות חווייתיות הדרך הבטוחה להגדלת ההכנסה

אם שאלתם את עצמכם כיצד ניתן באופן יעיל להגדיל את ההכנסה שלכם יש לנו עבורכם הצעה מעניינת. אם יש לכם תחום התמחות, אתם עוסקים במקצוע מרתק שניתן להרצות עליו ולהעביר אותו לקהל, אם עשיתם טיול בעולם ואתם רוצים לחלוק את החוויות שלכם עם אנשים אחרים, או כל נושא אחר שבו אתם מרגישים שיש לכם הרבה מה להגיד, תוכלו מעתה באמצעות הקורס שלנו לבניית הרצאות חווייתיות ושיווקם להגשים את החזון ולצאת לדרך חדשה.