טיפים לשיפור ההרצאה בדרך להצלחה

אצלנו בקורסים המיוחדים שפיתחנו עבור מרצים תוכלו לקבל טיפים משמעותיים בדרך להצלחה. ביחד נלמד את כל הפרטים הקטנים. איך להשחיל את הבדיחה הנכונה בזמן. איך לדעת מתי הקהל מרותק ומתי צריך לשנות כיוון. כל פרט יש לו חשיבות ואנחנו נלמד איך לבנות הרצאות חווייתיות מהמסד ועד הטפחות.

חמשת הצעדים בדרך להרצאה המושלמת

הקורס שלנו ללימוד ההרצאה המושלמת בנוי בשיטת חמשת הצעדים המובילים בדרך אל ההצלחה. יש לנו שיטה שעובדת מצוין והעדות לכך היא הלקוחות המרוצים.
באמצעות לימוד והפנמה של המתודה שפיתחנו, תוכלו להפוך למרצים מבוקשים ולהתגבר על כל המכשולים שבדרך.
אם אתם רוצים להיות מרצים ולהרוויח עוד אלפי שקלים בחודש אנחנו יכולים בהחלט לעזור לכם עם העניין.

הרצאות קצרות

הרצאות קצרות עובדות בדיוק באותה צורה של הרצאות ארוכות אבל באופן מרוכז יותר. אצלנו בקורס לבניית הרצאות חווייתיות תרכשו כלים שיאפשרו לכם לבנות הרצאה מושלמת ולשנות אותה כל פעם מחדש בהתאם לקהל היעד. הרצאות קצרות עובדות באותה מתכונת של שינויים בגוף ההרצאה המתאימים אותה לפורמט מיוחד.

הרצאות לנוער

הרצאות לנוער עובדות בדיוק באותה שיטה של בניית הרצאות אותה תלמדו בקורס שלנו. ברגע שבונים הרצאה חוויתית בתחום ההתמחות שלכם או בתחומי העניין הייחודים שלכם, תוכלו להתאים אותה לכל קהל יעד. אנחנו נלמד אתכם איך לעטוף כל הרצאה בעטיפה מתאימה לקהל היעד.

הרצאות חווייתיות נושאים להרצאות מעניינות

הרצאות חווייתיות הם עניין שונה לחלוטין מכל סוג אחר של הרצאה. מטרת ההרצאה היא כמובן להעביר את הידע ואת הניסיון שרכשתם אבל הכלים לעשות זאת ייחודיים ביותר. בהרצאה חוויתית אתם צריכים לרתק את הקהל ליצור עניין וסקרנות. סיפור חיים מתגשם מול עיני הקהל והופך להצגת תיאטרון בו אתם השחקן הראשי היחיד על הבמה.

הרצאות בנושא חברתי

הרצאות בנושא חברתי אינם שונות מהרצאות רגילות אבל יש בהם עניין מיוחד היכול להפוך למכשול. הרצאות חברתיות יכולות להפוך להטפה או להעברת ידע בצורה יבשה או שהן יכולות להביע עמדה בצורה חד צדדית. לעתים הבעת עמדה יכולה להרחיק את קהל השומעים. אם אתם רוצים להרצות למשל על הפוליטיקה של העוני ועל הסיבות להידרדרות מעמד הביניים בישראל, קודם כל תצטרכו למצוא שם שיכיל קבוצות שונות ולא ידיר חלקים מן החברה, דבר שני אתם צריכים להפגין את המומחיות שלכם בתחום אבל ההרצאה חייבת להיות חוויתית.