אם אתם רוצים לייצר הכנסה נוספת מבלי להשקיע שקל אחד לנו יש את הפתרון המתאים עבורכם. קורס הרצאות חווייתיות של איתם ישראלי מרצה בכיר בעל נסיון רב בתחום יהפוך אתכם למרצים מעולים.

אם יש לכם סיפור אישי שאתם רוצים לחלוק עם הקהל אם אתם בעלי עסק המעוניינים לספר על תחום ההתמחות שלכם אם עשיתם טיול מעניין בחו"ל ואתם רוצים שכולם ישמעו עליו הגיע הזמן לתרגם את החזון למילים.

בקורס שלנו תרכשו את כל הכלים בשביל לעמוד מול קהל ולהפוך למרצים המבוקשים ביותר בשוק. כל מה שאתם צריכים זה לסמוך עלינו ואנחנו כבר נלמד אתכם את כל השאר.

באמצעות הרצאות חווייתיות ניתן להגדיל את ההכנסה החודשית שלכם בעוד אלפי שקלים בחודש. מרצה מתחיל ומיומן שיודע את העבודה שעבר ההכשרה מתאימה יכול להרוויח 3000 שקלים להרצאה. אנחנו נצעד ביחד אתכם צעד אחר צעד בדרך לבניית ההרצאה המושלמת כולל התייחסות מיוחדת לעמידה על הבמה. אל תחששו גם אם מעולם לא עמדתם מול קהל והרציתם אנחנו יכולים בהחלט להכשיר אתכם לכך.

פנו אלינו עוד היום אל היועצים שלנו שישמחו לכוון אתכם ולשלוח כל חומר רלוונטי בנושא. יש לנו חומר כתוב הכולל עשרות טיפים מועילים איך להפוך כל הרצאה לחוויה ולרתק את הקהל.

אם שאלתם את עצמכם אם זה אפשרי התשובה היא כמובן כן. אין דבר העומד בפני מרצה מול קהל היודע את המלאכה.

מהם הרצאות חוויתיות?

הרצאה חוויתית אינה מיועדת אך ורק לעברת ידע. אתם שחקנים על הבמה ומהרגע הראשון התפקיד שלכם הוא לתפוס את צומת הלב של הקהל. אנחנו נלמד אתכם איך לבנות פתיח נכון ומדויק  שבעזרתו המאזינים שלכם יהיו מהופנטים ברגע אחד. בניית הפתיח להרצאה הוא רגע קריטי בו אתם בונים את הקשר שנרקם בניכם לבין הקהל. אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על הנושא הירשמו אל רשימת התפוצה שלנו במייל ונשלח לכם חומר רלוונטי. כמו כן אתם תמיד מוזמנים להירשם לקורס הבא ולהתחיל את התהליך בדרך להרצאה המושלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *