בניית הרצאת דגם היא כלי שיווקי יעיל מאוד. באמצעות הרצאות דגם אתם יכולים להרצות בכל מקום אפשרי בשינויים קלים של ההרצאה המקורית. צריך רק להתאים את הטקסט לקהל היעד ולהוסיף חומר רלוונטי שיכול להיות קשור לזמן הספציפי של ההרצאה. אם אתם מרצים לפני קהל של שוטרים במדים או בפני אנשי חינוך תוכלו להתאים את אותו תוכן לקהל היעד בשינויים קטנים הנדרשים לצורך העניין. אם באותו יום ישנו מאורע חשוב תוכלו לשלב אותו בתוכן ההרצאה. אקטואליה תמיד עוזרת לחבר בניכם לבין הקהל שלכם וליצור קשר המבוסס על הכאן ועכשיו.

הקורס שלנו לליווי הרצאות נועד להכשרת מרצים. הכיוון של הקורס הוא שיווקי. אנחנו יכולים ללמד אתכם איך להגדיל את ההכנסה שלכם בעוד אלפי שקלים בחודש. בקורס נלמדים כל היסודות הנדרשים לבניית ההרצאה המושלמת. נלמד איך לבנות פתיח, איך לרתק את הקהל, איך לעבוד על הביטחון העצמי ועל תחושת היכולת. בקורס נרכוש כלים טכניים ונתאמן במתן הרצאות באופן חי. בסופו של הקורס תוכלו לצאת אל השוק מצוידים בכל הכלים הנדרשים בשביל להפוך למרצים מבוקשים.

איתם ישראלי קורס לליווי הרצאות חווייתיות

המייסד של הקורס והאדם העומד מאחוריו הוא איתם ישראלי מרצה בעל שם שהתעוור בגיל צעיר ומאז ועד היום מוכיח כי כוח הרצון חזק יותר מכל דבר אחר. הניסיון האישי והידע הרב שלו בנושא יכולים לקדם אתכם רחוק. במסגרת הקורס יקבעו לכם פגישות אישיות עם איתם במהלכם תוכלו לברר את כל הדברים הנדרשים עבורכם.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו בכל עת בשביל לברר פרטים נוספים על הקורס. הבטיחו לעצמכם את המקום בקורס הבא. באמצעותו תוכלו להתחיל בדרך חדשה ולהגדיל באופן משמעותי את מקורות ההכנסה שלכם.

הרצאות חווייתיות נועדו עבור כולם. גם אם אין לכם סיפור מיוחד או תחום התמחות מסוים ואתם פשוט רוצים להרצות מול קהל אנחנו נוכל לעזור לכם להגשים את החלום. ברגע שתלמדו את השיטה תוכלו ליישם אותה לכל תוכן אפשרי. ביחד נוכל לבנות מסגרת מתאימה באמצעותה כל תהליך השיווק יתרחש בקלות רבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *