המרצים שלנו אינם דוקטורים באוניברסיטה המרצים מול קבוצת סטודנטים. הרצאה חוויתית בנויה במתכונת שונה לחלוטין בו הידע המועבר הוא חשוב אבל אופן ההצגה של הדברים חשוב הרבה יותר.

אם יש לכם תוכן מרתק ותעבירו בצורה יבשה אף אחד לא יחזור לשמוע את אותה הרצאה פעמיים ויהיה לכם קשה להשיג לקוחות. מצד שני תוכלו להרצות על סוגי הדגה באוקיאנוס האטלנטי בדגש על סוג מיוחד של דגים עם נקודות לבנות על הגב ולרתק את הקהל לחלוטין.

אתם שולטים במה שקורה על הבמה ויש לכם את המפתחות הנכונים להגיע לכל קהל ולהצליח לרתק אותם לחלוטין.

הרצאה חוויתית היא גם רווחית הרבה יותר ומשתלמת ביותר. תארו לעצמכם איך זה להרוויח 2000 שקלים ומעלה עבור הרצאה ולשדרג את ההכנסה החודשית בעוד אלפי שקלים. באמצעות הקורסים שלנו אנחנו לא רק חושבים אלא גם בטוחים שזה אפשרי.

הרצאה חוויתית  קורס ליווי מרצים

אם אתם רוצים ללמוד איך לעשות זאת לנו יש את הכלים המתאימים. קורס ההרצאות החווייתיות שלנו ילווה אתכם במשך שלושה חודשים עד שתהפכו למרצים מבוקשים.

בקורס נלמד איך לבנות הרצאת דגל אחת ולשווק אותה לקהלים שונים ומגוונים. ברגע שתעשו זאת הכל ילך חלק יותר. בהתאמה קלה לסוג הקהל תוכלו לשווק את אותה הרצאה לקהלי יעד שונים כל זאת בשינויים קלים. שיטה זאת חוסכת לכם הרבה זמן וטרחה מרובה שאותה תוכלו להקדיש לדברים החשובים בחיים. הגיע הזמן להרוויח בגדול וגם להעניק לעצמכם מתנה. באמצעות הרצאות מול קהל הביטחון העצמי שלכם ילך ויגבר פחד הבמה המלווה את כולנו ילך ויעלם בהדרגה.

אני תמיד אומר שהרצאה טובה היא התרופה הבטוחה ביותר נגד דימוי עצמי נמוך. תארו את עצמכם עומדים על הבמה והקהל מרותק וכל בדיחה שלכם מצחיקה אותו עד דמעות.

קורס ליווי מרצים כל הכלים הנדרשים

רוצים לדעת עוד על הקורסים שלנו ועל מה שמחכה לכם במהלך הליווי? הירשמו עוד היום באתר ואנחנו נשלח לכם את כל הפרטים הרלוונטיים.

הקורס שלנו לליווי מרצים יקנה לכם את כל הכלים הנדרשים בשביל להפוך למרצים מעולים. אנחנו מבטיחים לכם שמהקורס שלנו לא תצאו בידיים ריקות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *