הרצאות בנושא חברתי אינם שונות מהרצאות רגילות אבל יש בהם עניין מיוחד היכול להפוך למכשול. הרצאות חברתיות יכולות להפוך להטפה או להעברת ידע בצורה יבשה או שהן יכולות להביע עמדה בצורה חד צדדית. לעתים הבעת עמדה יכולה להרחיק את קהל השומעים. אם אתם רוצים להרצות למשל על הפוליטיקה של העוני ועל הסיבות להידרדרות מעמד הביניים בישראל, קודם כל תצטרכו למצוא שם שיכיל קבוצות שונות ולא ידיר חלקים מן החברה, דבר שני אתם צריכים להפגין את המומחיות שלכם בתחום אבל ההרצאה חייבת להיות חוויתית.

הקורס שלנו ללימוד הרצאות חווייתיות מלמד באופן מדויק איך לבנות הרצאות במושא חברתי כמו כל הרצאה אחרת. נלמד איך לבנות פתיח להרצאה מושך מסקרן ומעורר עניין, נלמד איך ליצור הרצאה חוויתית שתגרום לקהל להתרגש, כל הכלים הנרכשים בקורס ניתנים ליישום מיידי לאחר הקורס כולל בניית פרסונה על הבמה. ליצור את עצמכם כמרצים ולהפוך את המוצר שלכם למבוקש ואטרקטיבי בשוק.

הרצאות בנושא חברתי המפתח להצלחה

המפתח להצלחה של הרצאות בנושא חברתי בנוי באותה מתכונת של חמשת הצעדים בדרך להרצאה מושלמת.

פתיח סוחף ומושך להרצאה, הצגה עצמית על הבמה, שבירת הקרח עם הקהל, הפיכת הסיפור שלכם לטלנובלה וסגירת ההרצאה באופן שמהדק את כל הקצוות.

ברגע שתלמדו איך לעבוד נכון תוכלו בעצם לבנות כל הרצאה ולשווק אותה לקהלי יעד שונים בהתאם. העניין הגדול בשיווק הרצאות הוא בהגדלת ההכנסה החודשית בעוד אלפי שקלים בחודש. תוכל להרוויח יותר מ2000 שקלים לכל הרצאה. אצלנו תלמדו גם איך לשווק את עצמכם נכון ואיך לעשות שיחות מכירה ולקבל עוד לידים להרצאות. תרכשו את כל המידע הנדרש בשביל להפוך אתכם למרצים מבוקשים מן השורה. הכינו את החליפה להרצאה הבאה בהמשך תוכלו לקנות חליפה חדשה לכל הרצאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *