אם שאלתם את עצמכם כיצד ניתן באופן יעיל להגדיל את ההכנסה שלכם יש לנו עבורכם הצעה מעניינת. אם יש לכם תחום התמחות, אתם עוסקים במקצוע מרתק שניתן להרצות עליו ולהעביר אותו לקהל, אם עשיתם טיול בעולם ואתם רוצים לחלוק את החוויות שלכם עם אנשים אחרים, או כל נושא אחר שבו אתם מרגישים שיש לכם הרבה מה להגיד, תוכלו מעתה באמצעות הקורס שלנו לבניית הרצאות חווייתיות ושיווקם להגשים את החזון ולצאת לדרך חדשה.

קורס הרצאות חווייתיות

הקורס שלנו בנוי באופן מדויק וכולל את כל השלבים הנדרשים עבור בניית הרצאה מנצחת. באמצעות שיטת חמשת השלבים נתקדם ביחד אל עבר היעד הנכסף. בניית הרצאה מושלמת ושיווקה לקהלים רבים ומגוונים. אתם שואלים את עצמכם כמה כסף משלמים כיום למרצים עבור הרצאה? המחירים יכולים לנוע בין 200 שקלים לסכומים גבוהים יותר ולהגיע לאלפי שקלים בחודש תוספת הכנסה. כולכם מכירים את ההבדל בין הופעה של ריטה לבין הופעה של כל זמרת אחרת באותה רמה עם פחות רזומה וניסיון. אם אתם רוצים להיות ריטה של עולם ההרצאות באמצעות הקורס שלנו תוכלו להגשים את הדבר.

בסופו של דבר הכל תלוי בטיב המרצה, כמובן שהתוכן חשוב אבל גם הרצאה לא טובה במיוחד אם היא מועברת בצורה חוויתית וסוחפת תשאיר רושם על הקהל ותפרסם אתכם בצורה ראויה.

מהי הרצאה חוויתית?

הרצאה חוויתית היא קודם כל הרצאה שמכוונת לעורר את הקהל ולגרום לו לאהוב אתכם ולהיות מרותק לכל מה שאתם אומרים. יותר חשוב מהתוכן הוא אופן הצגת הדברים ובקורס תלמדו בדיוק איך לעשות זאת. אנחנו לא מוכרים הרצאות לאוניברסיטה אנחנו מוכרים מוצר שיווקי אטרקטיבי אותו תוכלו ליישם בכל מקום נתון. אותה הרצאה עטופה בניר עטיפה שונה עבור קהלים מגוונים. אם אתם מעוניינים לשווק את עצמכם כמרצים הירשמו עוד היום לקורס שלנו מובטח לכם שהדרך להצלחה תגיע במהרה.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *