אני רוצה לגשת ישר ולעניין ולבשר לכם שהקורס שלנו לליווי מרצים יכול להכניס לכם לחשבון הבנק עוד אלפי שקלים בחודש. באתר תוכלו למצוא סיפורים אישיים של אנשים שבעזרת הקורס שלנו והליווי האישי הגדילו באופן משמעותי את ההכנסה. כל זאת מבלי להוציא שקל אחד על פרסום.

אם עד עכשיו הייתם מרוויחים 400 שקלים להרצאה באמצעות הכלים שתרכשו אצלנו תוכלו להרוויח 4000 שקלים. נכון זה לא פשוט בהתחלה הסכומים נמוכים יותר. כמה נמוכים? 2000 שקלים להרצאה. בשלושה חודשים תלמדו איך לעשות שיחות מכירה שישלשו את ההכנסה שלכם. נלמד איך לבנות הרצאה מנצחת ולשווק אותה נכון לקהלים שונים. באמצעות מערכת מבול, לידים להרצאות, תקבלו רשימה של מקומות חמים שבהם תוכלו להרצות. בקיצור כל מה שאתם צריכים כולל כלים להתמודדות עם פחד במה ועמידה מול הקהל.

קורס הרצאות חווייתיות

הרצאות חווייתיות  אינם דורשות תואר באוניברסיטה כל אחד יכול להרצות אם הוא יקבל את הכלים הנכונים. התפקיד של ההרצאה הוא להעביר מידע אבל קודם כל לרתק את הקהל ולגרום לו לאהוב אתכם ולזכור היטב את ההרצאה שלכם. מעבר לתוכן חשוב שהוא יזכור אתכם כמרצים. אנחנו נלמד ביחד איך לבנות את הפרסונה שלכם על הבמה ובאמצעותה כל הרצאה שלכם תהפוך לסיפור הצלחה. נלמד על שיחות מכירה, על פתיח וסיום להרצאה, על כלים לבנות את ההרצאה כסיפור מרתק. בקורס אנחנו עוברים ביחד על כל הדברים שהוכיחו את עצמם כמועילים ובעזרתם תוכלו להפוך למרצים מבוקשים בשוק.

רוצים לשמוע עוד פרטים? פנו אלינו עוד היום דרך האתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. הבטיחו כבר את מקומכם בקורס הבא לליווי הרצאות. קורס הכולל גם פגישה אישית איתי וחומר רב באינטרנט שתוכלו להשתמש בו בכל עת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *