הרצאות חווייתיות הם עניין שונה לחלוטין מכל סוג אחר של הרצאה. מטרת ההרצאה היא כמובן להעביר את הידע ואת הניסיון שרכשתם אבל הכלים לעשות זאת ייחודיים ביותר. בהרצאה חוויתית אתם צריכים לרתק את הקהל ליצור עניין וסקרנות. סיפור חיים מתגשם מול עיני הקהל והופך להצגת תיאטרון בו אתם השחקן הראשי היחיד על הבמה. המומחיות שלכם בנושא הדגה של מימי האוקיאנוס הופכת להיות סיפור הרפתקאות מלא חיים, פולי הקפה של בית הקפה של סבא שלכם שהפכו לסיפור משפחתי של הצלחה הופכים להיות הנושא הכי מרתק שיכול להיות עבור הקהל.

התוכן יכול להיות מגוון מאוד ובעצם תוכלו להרצות על כל נושא שבעולם שבו יש לכם ידע או ניסיון ובעזרת הקורס שלנו להרצאות חווייתיות תוכלו לעשות זאת בצורה מושלמת.

באמצעות הכלים שתרכשו אצלנו בקורס תוכלו להרוויח בין 2000 ל3000 שקלים לכל הרצאה ולהגדיל את ההכנסה החודשית שלכם באלפי שקלים. אם תמיד חלמתם להרצות עכשיו זה הזמן צרו עימנו קשר עוד היום לשם תיאום הרישום לקורס הבא הנפתח בקרוב.

שיווק הרצאות חווייתיות

אצלנו בקורס תוכלו ללמוד את כל הנדרש בשביל לבנות הרצאה חוויתית באופן מקצועי כולל כל הדרכים היעילות לשיווק ההרצאות לקהל הרחב. אצלנו תלמדו איך לעשות שיחות מכירה, איך להשיג עוד לידים להרצאות, איך לבנות פלייר שיווקי שיציג אתכם בצורה הנכונה, נלמד איך לבנות מצגת מפורטת מותאמת לקהל היעד, איך להכניס מסרים סמויים. כל הדברים שנלמדים בקורס אינם דורשים שקל להוצאות פרסום. לאחר סיום הקורס תוכלו כבר להתחיל להרצות ולשווק את ההרצאות שלכם לקהלי יעד שונים.

ליווי מרצים

ליווי מרצים הוא שירות הניתן לכל הנרשמים לקורס, במשך שלושה חודשים של הדרכה צמודה הכוללת פגישות אישיות ושיחות טלפון וסקייפ. אנחנו צועדים אתכם צעד אחר צעד בדרך להצלחה.  לאחר שנלמד את כל השלבים הנדרשים תתנסו גם במתן הרצאה פרונטאלית שתשקף את כל הידע והמומחיות שרכשתם. כך תצאו לשוק בטוחים בעצמכם במאה אחוז.

צרו עימנו קשר עוד היום בנוגע לכל שאלה שיש לכם בנושאי הקורס אתם מוזמנים כמובן להתקשר אלינו בכל עת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *