הרצאות לנוער עובדות בדיוק באותה שיטה של בניית הרצאות אותה תלמדו בקורס שלנו. ברגע שבונים הרצאה חוויתית בתחום ההתמחות שלכם או בתחומי העניין הייחודים שלכם, תוכלו להתאים אותה לכל קהל יעד. אנחנו נלמד אתכם איך לעטוף כל הרצאה בעטיפה מתאימה לקהל היעד.

עבור בני נוער הדבר החשוב ביותר הוא לא לחנך. הרצאה על מוגנות מינית יכולה להיות חוויתית ופתוחה ולעורר עניין וסקרנות אך אסור לה להיכנס למקום של חינוך מיני.

התפקיד שלכם כמרצים הוא ליצור עניין ולגרות את הקהל כמובן מתוך ידע ומומחיות אך לא מתוך הרצאת עובדות יבשה או מתן לקח מוסר.

כל הרצאה שאתם בונים אתם יכולים להתאים לנוער סביב חמישה סיפורי גרעין מרכזיים אך בנוסף לכך ישנם תכנים שיותר מדברים לנוער ואותם אתם צריכים להדגיש בהרצאה. לדעת לספר סיפור המשלב התמודדות והתפתחות דרך קושי זאת אחת הדרכים המועילות להגיע אל לב בני הנוער המתמודדים עם מורכבויות הקשורות לצמיחה וגדילה דרך משבר. אם תדעו איך לכוון נכון לקהל היעד כבר עשיתם את רוב העבודה.

הרצאות לנוער תכנים המדברים אל הלב

ישנם תכנים הקשורים במיוחד לבני נוער. כל הנושא של סכנות ברשת ופדופיליה, נושאים הקשורים לבריאות ולספורט, תכנים המדברים מיניות, עליכם למצוא את הדרך להגיע אל התכנים המדברים אל הקהל שלכם. אם מדובר בבני נוער עדיף לדבר בגובה העיניים ולא לנסות לדחוס כמה שיותר מידע אלא לתת להם להתחבר לחוויה.

הרצאות חווייתיות

הקורס שלנו מכשיר אתכם לבניית הרצאה חוויתית שבעזרתה תוכלו להגדיל את מקורות ההכנסה שלכם באופן משמעותי. כל הרצאה יכולה להכניס בין 2000 ל3000 שקלים וליצור הכנסה נוספת של אלפי שקלים בחודש. אנחנו מלמדים איך לעמוד מול הקהל, איך לבנות הרצאה, איך לעשות מכירה ואת כל הנושא של שיווק הרצאות, יש לנו את הכלים הנדרשים בשביל לעזור לכם להתקדם ולבנות הרצאה מושלמת אותה תוכלו לשווק לקהלי יעד שונים. צרו עימנו קשר עוד היום ונתחיל במסע המשותף ביחד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *