יש לכם סיפור אישי ואתם רוצים לחלוק אותו עם אנשים אחרים? לנו יש את כל הכלים המקצועיים בשביל לעזור לכם עם החשיפה. באמצעות המדיום של הרצאות מול קהל תוכלו לחשוף את המסע שלכם ועל הדרך גם להרוויח על זה כסף. באמצעות הרצאות מול קהל ניתן להרוויח עוד אלפי שקלים בחודש ולעשות זאת בדרך שתעצים את הביטחון העצמי שלכם. הדרך לצמיחה ולהתפתחות אישית היא דרך לא פשוטה אבל ביחד נוכל לעבור אותה בהצלחה.

אני איתם ישראלי מרצה מומחה כבר מעל עשור מול קהלים שונים ומגוונים מבטיח לכם שהדבר לא רק אפשרי אלא גם בר ביצוע. בנוסף להיותי מרצה אני גם עוסק בספורט תחרותי וזכיתי במדליות בתחום בקטגוריות שונות של ספורט הישגי. שכחתי להוסיף עוד פרט קטן אני עיוור ולכן לא יכול לראות את ההישגים שלי אבל אני בטוח בהם לחלוטין. התעוורתי בגיל 22 ומאז ועד היום במשך עשור אני בונה מחדש את הביטחון ואת היכולת והיום אני יודע שאין דבר העומד בפני הרצון.

הרצאות מול קהל בדרך להעצמה אישית ומקצועית

אם אתם חושבים על דרך להעצמה אישית ויש לכם עניין להתפתח מקצועית וחברתית הגעתם אל המקום הנכון. באמצעות שיטת חמשת המעגלים שפיתחתי המיושמת לתחום ההרצאות נוכל ביחד להפוך אתכם למרצים חמים ומבוקשים בשוק. תחושת היכולת והביטחון העצמי לאחר הרצאה היא מדהימה ואחרי שתחוו זאת פעם אחת בהצלחה לא תוכלו להפסיק. ביחד נבנה את ההרצאה מהמסד ועד הטפחות כמו שבונים בית עם הרבה אהבה וסבלנות ועם נחישות להצליח במטרה. הרצאה טובה היא משוחררת וספונטנית אבל באותה מידה מחושבת מראש עד הפרטים הקטנים ביותר. מעוניינים לדעת יותר? התקשרו אלינו עוד היום או מלאו פרטים בטופס צור קשר באתר. אין לכם כבר סבלנות לחכות לתוצאות? אל דאגה בסופו של דבר לאט ובטוח נגיע אל המטרה. הרצאות מול קהל הם הדרך הנכונה להעצמה אישית ומקצועית. בסופו של דבר זהו הטיפול הטוב ביותר שאתם יכולים להעניק לעצמכם כמובן בתשלום לא לפסיכולוג אלא לכם כנותני השירות והנהנים העיקריים מהתוצאה. אם תרגישו טוב ותשדרו ביטחון הקהל שלכם יתאהב בכם ממבט ראשון. אל תשכחו להכין עט לחתימות של מעריצים לאחר סיום המופע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *