הרצאות קצרות עובדות בדיוק באותה צורה של הרצאות ארוכות אבל באופן מרוכז יותר. אצלנו בקורס לבניית הרצאות חווייתיות תרכשו כלים שיאפשרו לכם לבנות הרצאה מושלמת ולשנות אותה כל פעם מחדש בהתאם לקהל היעד. הרצאות קצרות עובדות באותה מתכונת של שינויים בגוף ההרצאה המתאימים אותה לפורמט מיוחד.

לפעמים יש צורך בהרצאה קצרה להיות חד וברור כבר מהתחלה שהרי אין לכם את זמן ההרצאה המלא בשביל להעביר את כל התוכן הנדרש. לעתים צריך לבחור את הדברים החשובים באמת ולוותר על דברים אחרים. את כל הדברים האלו תלמדו אצלנו בקורס.

אנחנו נלמד אתכם צעד אחר צעד איך לבנות הרצאה, איך להציג אותה נכון, איך לשווק את עצמכם כהלכה, ביחד נלמד כל מה שצריך בשביל ליצור הרצאה שתמכור את עצמה. בסופו של יום זהו המדד להצלחה השכר, התרגום של ההרצאה לשכר משתלם. אצלנו תוכלו להרוויח מעל 2000 שקלים לכל הרצאה. ככל שתהיו מומחים גדולים יותר ומוכרים יותר בשוק השכר שלכם יעלה בהדרגה.

קהל היעד של הקורסים שלנו

קהל היעד של הקורסים שלנו הם כל מי שרוצה להגדיל את ההכנסות שלו באמצעות הרצאות חוויתיות. אם יש לכם תחום התמחות מיוחד, עשיית יין, צלילה בחופים אקזוטיים, הכנת קפה משובח או כל נושא אחר אז אנחנו יכולים לעבוד ביחד. אם יש לכם סיפור אישי מרתק, עברתם טראומה בגיל צעיר ששינתה את חייכם, גילתם את סגולתם המופלאה של דגי הטונה והפכתם את זה לעסק כלכלי, או כל נסיון חיים אחר, אז אתם קהל היעד שלנו ואנחנו נשמח לעזור לכם. בסופו של דבר אנחנו מאמינים שניתן להרצות על כל נושא אפשרי אם רק תלמדו את הדרך לעשות זאת. אנחנו פונים הן לאנשים פרטיים והן לחברות ומלמדים את האומנות הנרכשת הזאת מהבסיס.

קורס הרצאות חווייתיות במחירים משתלמים

פנו אלינו עוד היום בטופס יצירת קשר שבאתר בשביל לתאם פגישת היכרות ראשונית. אנחנו נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם בנוגע לקורס. אל תהססו להתקשר אלינו בכל עת. המחירים שלנו בסופו של דבר מאוד משתלמים. לאחר הקורס תוכלו כבר להרוויח בגדול. הכנסה של עוד אלפי שקלים בחודש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *