פחד במה הוא מכשול בדרך להתפתחות אישית אבל מהניסיון האישי והמקצועי שלי ניתן לעבור אותו בהצלחה. לעמוד מול קהל ולהרצות זאת אומנות ואפשר ללמוד אותה ביעילות ובמקצועיות. לעמוד בביטחון ובעוצמה מלאה מול הקהל ולהציג בצורה הטובה ביותר את עצמכם ואת הידע והניסיון שרכשתם במשך השנים. לאחר שהתעוורתי בגיל 22 וכמעט איבדתי תקווה, למדתי שאין דבר העומד בפני הרצון. ביחד נוכל להתגבר על פחד במה ולצבור ניסיון וביטחון בהרצאות מול קהל בדרך אל התפתחות אישית מלאה.

פחד במה הוא אויב  דמיוני

פחד במה הוא אויב דמיוני הנמצא אצלכם בתודעה. בפועל התסריט שאתם בונים מראש הוא זה שיכתיב את המציאות. הקורסים שלנו לליווי והכשרה של מרצים עובדים ביחד אתכם על בניית ההרצאה משלב התכנון הראשוני ועד העמידה מול הקהל. ביחד נבנה הרצאה מושלמת שבה כל פרט יהיה מתוכנן מראש. נבנה פתיח להרצאה שיוריד את מפלס החרדה. פתיח מדויק מעניין וברור שיוביל אתכם אל המשך ההרצאה בבטחה. ברגע שאתם יודעים באילו מילים להשתמש בסיפור הפתיחה כבר עשיתם את רוב העבודה. נלמד איך להציג את עצמכם נכונה לשבור את הקרח עם הקהל ולהיות מוכנים לכל הפתעה.

אם יש לכם עסק מקצועי הרצאות מול קהל הם מקור הכנסה משמעותי ביותר היכול להניב עבורכם תוספת של אלפי שקלים בחודש. אל תוותרו לעצמכם אנחנו כאן עבורכם וביחד נוכל להתגבר על פחד הקהל.

אומנות ההרצאה מול קהל

תנו לעצמכם רק לרגע אחד להרגיש איך זה לעמוד מול קהל בביטחון ולהרצות על העסק שלכם או על טיול שעשיתם בחו"ל או כל דבר אחר שעולה על דעתכם. תנו לעצמכם להרגיש איך זה באמת לאהוב את מה שאתם עושים תארו לעצמכם שאתם מסוגלים להעביר זאת למישהו אחר. דמיינו את עצמכם לאחר הרצאה רגועים ושלווים מלאים בסיפוק ובשמחה על שהצלחתם לרתק שוב את הקהל ולהגיד בדיוק את הדברים הנכונים. פנו אלינו עוד היום דרך האתר ונוכל ביחד להתחיל את התהליך של הכשרת מרצים עד לדרך המהירה והבטוחה להצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *