אם אתם רוצים להצליח בחיים אתם חייבים קודם כל להאמין בעצמכם וביכולות שלכם. לדעת שיש לכם משהו מיוחד וייחודי לתת לעולם ואתם מחויבים לכך. אם יש לכם סיפור אישי מרתק ומעניין תמיד כדאי לחלוק אותו עם אנשים אחרים זה יכול לתרום גם לכם וגם להם. באמצעות הרצאה בנוגע לסיפור האישי שלכם או הרצאה על תחום המומחיות שלכם תוכלו לרכוש ביטחון ועוצמה ולצאת אל החיים מחוזקים יותר. תארו לעצמכם איך הרצאה מוצלחת מול קהל מלא התפעלות ועניין  המשתוקק לדעת עוד תחזק אתכם ותיתן לכם כוח וביטחון להמשיך בדרך אל ההצלחה. הקהל שלכם בוודאי יצא נשכר מהעניין. סיפורים מעוררי השראה הם אנרגיה חיובית לכולנו. אז אם אתם מוכנים בואו נצא לדרך המשותפת ונלמד ביחד איך לבנות הרצאה מושלמת. רגע לפני שהקהל צוחק או בוכה אתם כבר יודעים מה הולך לקרות הכל נמצא בידיים שלכם.

התפתחות אישית ומקצועית בניית הרצאה מנצחת

המומחיות שלנו היא לעבוד אתכם שלב אחרי שלב עד בניית הרצאה מנצחת. קודם כל מעבר למילים יש לנו את כל הכלים בשביל לעבוד ביחד אתכם על כל שלבי ההרצאה. באמצעות סימולציות ובניית ההרצאה מראש תוכלו להיות מוכנים לכל הפתעה. תמיד יש אנשים בקהל המנסים לאתגר את המרצה אנחנו נלמד איך להיות מוכנים לכל סיטואציה. יש לנו תוכנית מסודרת ובנויה מראש המשלבת את הידע הנרחב שלי כמרצה מומחה בעל נסיון של מעל עשור, עם כלים מתחום הפסיכולוגיה החברתית. באמצעות שיטת חמשת המעגלים שפיתחתי נוכל ביחד להעצים את הביטחון ולצאת לדרך חדשה.

התפתחות אישית היא התפתחות מקצועית

בסופו של יום התפתחות אישית היא התפתחות מקצועית. באמצעות הכלים להעצמה תוכלו להצליח בכל תחום שבו אתם עוסקים. אני תמיד אומר שהרצאה היא הטיפול הטוב ביותר ובשונה מטיפול רגיל אתם עוד מקבלים על זה כסף. תארו לעצמכם לבוא לשעת טיפול ובסוף הפסיכולוג מוציא מכיסו אלפיים שקלים ואומר לכם תודה רבה נהניתי מאוד מהטיפול. זאת בדיוק התחושה לאחר הרצאה. הרגשה של כוח וביטחון, תחושה של יכולת ומסוגלות בתוספת של עוד כמה אלפי שקלים לחשבון הבנק. צרו איתנו קשר עוד היום ונתחיל לנוע קדימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *