הקורס שלנו ללימוד ההרצאה המושלמת בנוי בשיטת חמשת הצעדים המובילים בדרך אל ההצלחה. יש לנו שיטה שעובדת מצוין והעדות לכך היא הלקוחות המרוצים.

באמצעות לימוד והפנמה של המתודה שפיתחנו, תוכלו להפוך למרצים מבוקשים ולהתגבר על כל המכשולים שבדרך.

אם אתם רוצים להיות מרצים ולהרוויח עוד אלפי שקלים בחודש אנחנו יכולים בהחלט לעזור לכם עם העניין.

הצעד הראשון פתיח להרצאה

פתיח חזק סוחף ומרגש, פתיח שישאיר את הקהל שלכם במתח ויעורר בהם סקרנות בנוגע להמשך. לא מתחילים הרצאה עם שלום קוראים לי משה מראשון לציון ואני מומחה לגידול נחשים, אלא מתחילים עם העיקר. תשמעו בפעם הראשונה שהחזקתי נחש ביד הרגשתי איך כל הגוף שלי רועד. אצלנו תלמדו איך לבנות פתיח חזק ועוצמתי שאחריו ההרצאה כבר תלך הרבה יותר חלק. ברגע שכבשתם את הקהל אתם בדרך הנכונה.

הצעד השני הצגה עצמית

הדרך שבה אתם מציגים את עצמכם חייבת להיות מאוד ברורה ומדויקת. צריך לחשוב מראש איך להציג את עצמכם. לשאול את כל השאלות המתבקשות ולנסות לבנות את הדמות שלכם על הבמה עוד לפני ההרצאה. מידע שאינו חיוני יכול לחבל בכל התהליך. אתם צריכים לתת לקהל שלכם תמונה ברורה של עצמכם ושל הקשר שלכם לנושא ההרצאה. ביחד נלמד איך לעשות זאת בצורה מושלמת. נלמד איך לשבור את הקרח עם הקהל ועוד טכניקות שונות ומגוונות של הצגה עצמית ובניית ביטחון על הבמה.

הצעד השלישי שבירת קרח עם הקהל

התבנית השלישית מתחילה עוד בשלב של הצגת עצמכם וזהו אחד הצעדים החשובים ביותר אם לא החשוב מכולם. אם שברתם את הקרח עם הקהל ואתם מצליחים ליצור כימיה מעולה איתו כבר השגתם את המטרה. גם אם ההרצאה לא מושלמת הקהל תמיד יזכור בחיוך את ההרצאה שלכם וסביר להניח שימליץ עליכם ללקוחות אחרים. תארו לעצמכם מישהו שיוצא אחרי ההרצאה כולו מרוצה ואז שואלים אותו איך הייתה ההרצאה והוא עונה מעולה! הבדיחות של המרצה היו ממש מצחיקות לא יכולתי להפסיק לצחוק ועל מה הוא דיבר? אני לא יודע מרוב צחוק לא יכולתי להתרכז.

הצעד הרביעי להפוך סיפור לטלנובלה

בצעד הרביעי נלמד ביחד איך לקחת את הסיפור שלכם ולהפוך אותו לטלנובלה. ספור מרתק סוחף שלא רק מעביר את המידע שאתם מעוניינים להעביר אלא יגרום לקהל להתרגש, לבכות או לצחוק. אנחנו לא מוכרים הרצאות לאוניברסיטה אנחנו מלמדים אתכם איך לבנות הרצאה חוויתית שתכניס לכם הרבה יותר כסף מכל הרצאה אחרת.

הצעד החמישי סגירת ההרצאה

הצעד האחרון הוא הדרך לסגירת ההרצאה. אם איזה תחושה אני רוצה שהקהל יצא, איזה מסר אני מעוניין שהקהל ייקח איתו. אתם חייבים להשאיר רושם על הקהל והסיום של ההרצאה הוא חיוני עבור זה. סיום שישאיר את הקהל עם טעם של עוד. סיום שסוגר את כל הקצוות. בקורס נלמד על סוגים שונים של סיומי הרצאות בהתאמה לסגנונות הרצאה מגוונים.

קורס לבניית הרצאות חווייתיות

הקורס לבניית הרצאות חווייתיות הוא קורס מקצועי בנימה אישית המלמד אתכם צעד אחד צעד איך לשווק את עצמכם בצורה נכונה ואיך לבנות הרצאות מושלמות כולל כל הדרכים להצגת עצמכם על הבמה. מעוניינים להבטיח לעצמכם מקום בקורס הבא? צרו עימנו קשר עוד היום לשם הרשמה וקבלת פרטים נוספים על הקורס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *