אצלנו בקורסים המיוחדים שפיתחנו עבור מרצים תוכלו לקבל טיפים משמעותיים בדרך להצלחה. ביחד נלמד את כל הפרטים הקטנים. איך להשחיל את הבדיחה הנכונה בזמן. איך לדעת מתי הקהל מרותק ומתי צריך לשנות כיוון. כל פרט יש לו חשיבות ואנחנו נלמד איך לבנות הרצאות חווייתיות מהמסד ועד הטפחות.

קורס לבניית הרצאות מתחיל קודם כל בהבנה שכל אחד יכול להרצות אם הוא יקבל את הכלים המתאימים. אצלנו מתחילים עם בניית הרצאת דגם שתשמש אתכם בכל מקום. הרצאה אחת שבשינויים המותאמים לסיטואציה תוכלו לקחת אתכם לכל אירוע. ברגע שבונים הרצאת דגם אחת לשיווק הכל נהיה הרבה יותר קל. אין צורך לשבור את הראש כל פעם מחדש. יש לכם קלף מנצח ביד איתו תוכלו לעבוד נכון בכל סיטואציה.

נלמד איך לבנות פתיח מצוין להרצאה שירתק מיידית את הקהל ויאפשר לכם להרגיש הרבה יותר בנוח. התקשורת בניכם לבין הקהל היא הדבר הכי חשוב. אצלנו תלמדו איך לתקשר נכון ובאופן יעיל ואפקטיבי. יש לנו מערך שלם של שיעורים המותאם לכל לקוח כולל שיחות אישיות עם איתם ישראלי המייסד של הקורס. איתם ספורטאי מצטיין שהתעוור בגיל צעיר הפך למרצה מבוקש ביותר אחד הטובים ביותר כיום בשוק. הסיפור האישי שלו הוא מודל של הצלחה למרות כל הקשיים.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד פרטים תוכלו לפנות אלינו דרך האתר ואנחנו נשמח לעזור לכם. באמצעות הקורסים שלנו להרצאות חווייתיות תוכלו גם להרוויח בגדול. עבור הרצאה אחת ניתן להרוויח יותר מ3000 שקלים. זה נראה לכם מעבר להישג היד אבל זה אפשרי אנחנו מבטיחים לכם שגם אתם יכולים להגיע לשם.

הרצאות חווייתיות עבור כולם

הקורס שלנו מתאים לכולם לא משנה אם אתם שכירים או עצמאים, אם אתם מפורסמים או אנשים עם סיפור חיים פשוט, אם יש לכם התמחות מיוחדת או שאתם רוצים לדבר על טיול שעשיתם בחו"ל. כל נושא וכל תחום מתאימים להרצאה וביחד נלמד איך להפוך אתכם לסיפור הצלחה. הירשמו עוד היום לקורס בדרך להיות מרצים מצליחים מן השורה הראשונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *