הרצאות חווייתיות הן בדיוק ההפך מהרצאה באוניברסיטה. כל מי שלמד באוניברסיטה מכיר את ההרצאות שבהן הסילבוס המרתק של הקורס הופך לשעמום גדול. המרצה עומד ומדבר ואתם חולמים בהקיץ. הרצאות חווייתיות יכולות לקחת כל נושא מאיסוף חרקים ועד טיסה לחלל ולהפוך אותו לנושא המעניין ביותר שירתק את הקהל שלכם לחלוטין.

ידע הוא דבר חשוב והכרחי אבל בשביל לבנות הרצאה מושלמת צריך לדעת הרבה יותר. איך לבנות פתיח נכון, איך לרתק את הקהל, איך לסגור את ההרצאה, איך לשלב את הבדיחה המתאימה זמן הנכון ועוד עשרות טיפים ודרכים לייעול ההרצאות.

הקורס שלנו ללימוד כל הדרכים לבניית ההרצאה המושלמת. הוא הפתרון המתאים עבור כל מי  רוצה להרצות מול קהל. אצלנו תלמדו מהבסיס את כל הטכניקות הנדרשות בכדי להיות מרצים מבוקשים.

השלבים המובילים בדרך להרצאה המושלמת

קודם כל נלמד איך לבנות פתיח נכון ומדויק שירתק את הקהל. פתיחת ההרצאה היא רגע קריטי בו נבנית מערכת היחסים בניכם לבין המאזינים. התחלה טובה אינה תיאור יבש של עבודות. שלום קוראים לי דן ואני פסנתרן מחונן. יש להתחיל מהעיקר ולמשוך את הקהל אחריכם. בפעם הראשונה שעמדתי מול במה הייתי בן ארבע עדיין בגמילה מחיתולים. השלב השני הוא הצגה עצמית נכונה. איך לבנות את הדמות שלכם על הבמה. שלב שלישי הוא שבירת הקרח עם הקהל. השלב הזה מתחיל עוד עם הפתיח והוא נמשך לאורך כל ההרצאה. שלב רביעי הוא הפיכת הסיפור שלכם לטלנובלה. אתם לא מוסרים מידע אלא משחקים משחק מול הקהל שמעורר רגש. אתם שחקנים בדרמה הפרטית שלכם. דרמה מרגשת, מצחיקה, סוחפת ומלאת עניין. השלב האחרון הוא הדרך הבטוחה לסגירת ההרצאה.

אצלנו בקורס תוכלו לרכוש את כל הכלים להיות מרצים מעולים ולשדרג באופן משמעותי את איכות החיים. הרצאות חווייתיות הן עניין משתלם ביותר. עבור הרצאה אחת אפשר להרוויח יותר מ3000 שקלים ולהגדיל את ההכנסה באלפי שקלים בחודש. הירשמו עוד היום לקורס הבא שלנו בשביל להתחיל במסע אל ההרצאה האישית שלכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *