אם יש לכם בית עסק ואתם רוצים להגדיל את ההכנסות באופן משמעותי על ידי הרצאות בתחום, יש לנו עבורכם קורס הכשרת מרצים המותאם במיוחד עבור בעלי עסקים קטנים. הקורסים שלנו מיועדים לכל מי שמעוניין להפוך את תחום המומחיות שלו להרצאה מרתקת ומושכת ובעיקר רווחית לשם הגדלת מקורות ההכנסה. אם תדעו לשווק את עצמכם נכון ולפנות אל המקומות המתאימים תוכלו להרוויח עוד אלפי שקלים בחודש. המטרה שלנו היא לספק לכם את הכלים הנדרשים עבור בניית ההרצאה ושיווקה, באופן שיאפשר לכם להמשיך לבד תוך כדי ליווי צמוד שלנו דרך האתר. האני מאמין שלנו הוא ללמד אתכם את הדרך לעשות זאת בעצמכם.

הכשרת מרצים הדרך הנכונה להצלחה

החברה שלנו עוסקת בהכשרה וליווי של מרצים. אנחנו נלווה אתכם צעד אחר צעד בדרך לבניית ההרצאה המושלמת כולל שיווק נכון של המומחיות שלכם לקהל היעד המתאים.

 

קורסי הדגל שלנו

באתר תוכלו לקבל רשימה מפורטת של כל החבילות שלנו עבור ליווי והדרכה של מרצים. השאירו פרטים באתר בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי עם הצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית עבור בית העסק שלכם. אתם מוזמנים כמובן גם להתקשר אלינו באופן אישי. כל שיחה של לקוח היא בשבילנו בעדיפות ראשונה.

2 תגובות

  1. אין לי שום עסק אבל סיפור חיים מטלטל שהתחיל בגיל 12 ונמשך עם 2 לידות שקטות לפני הולדת ילדיי וחבטות התדרדרות שאני מבקשת לעצור באמצעות הרצאה שתחכים צעירים ותשיב לרגליי קרקע מוצקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *