הקורס שלנו לליווי מרצים עבור מרצים מתחילים הוא ההזדמנות שלכם להצלחה. אם אתם מרצים בתחילת הדרך וכבר יש לכם נסיון אך חסרים לכם הכלים המתאימים בשביל לתרגם אותו לתוצאות בשטח. אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם להפוך למרצים מבוקשים.

בקורס שלנו נלמד איך לבנות הרצאת דגם אחת ולשווק אותה נכון לקהלים שונים ומגוונים. באמצעות בניה של הרצאת דגם אחת תוכלו לחסך זמן וטרחה יקרה ולהתמקד בעיקר שכלול יכולת ההבעה.

אנחנו עובדים ביחד אתכם על בניית הפרסונה הנכונה על הבמה. כל תנועה וכל חיוך וכל מחווה יש לה משמעות. אצלנו תהפכו למקצוענים אמיתיים ותוכלו להצליח בגדול.

באמצעות הרצאות חווייתיות ניתן להרוויח יותר מ3000 שקלים להרצאה. הקורס שלנו נותן לכם את כל הכלים בשביל להפוך למרצים מעולים שיכולים לגבות בהתאם עבור ההרצאות שהם מעבירים.

אם אתם מרצים בתחילת דרכם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהירשם כמובן לקורס הבא. יש לנו ליווי אישי ומקצועי עבור כל מרצה שיעזור לכם להתחיל את הדרך שלכם.

אנחנו מאמינים שבאמצעות הכלים המקצועיים שתרכשו בקורס. באמצעות לימוד חמשת העקרונות המרכזיים שאנחנו פיתחנו במיוחד עבורכם. תוכלו להפוך לדבר החם ביותר בשוק. יש לנו גם מאגר של מקומות להרצאה שיהיה פתוח עבורכם ויעזור לכם למצוא מקומות. אין יותר צורך לאבד זמן יקר על חיפוש מיותר. אצלנו בכל מקום להרצאה אתם יודעים מראש כמה תרוויחו ותוכלו לתכנן נכון יותר את הזמן שלכם.

המרצים המעולים שלנו מרווחים יותר

אנחנו בהחלט יכולים להיות בטוחים בתוצאות של הקורס שלנו. יש לנו את כל הנדרש כולל שנים של נסיון בשביל להפוך אתכם למרצים מעולים שגם מרוויחים יותר. באמצעות השיטה המיוחדת שפיתח איתם ישראלי מייסד הקורס מובטח לכם שאתם כבר בדרך להצלחה. איתם הוא מרצה מהשורה הראשונה אבל יותר מכל הוא מדריך מנוסה שבעזרת הניסיון העשיר שלו פיתח שיטה שעובדת נכון. הקורס כולל מפגש אישי איתו ושיחות באמצעות סקייפ או כל אמצעי אחר שנוח לכם. פנו אלינו עוד לקבלת עוד פרטים ולהרשמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *