יש לכם עסק או מומחיות שרכשתם במשך שנים רבות של עבודה וניסיון? מעכשיו תוכלו לקחת את המומחיות שלכם צעד נוסף קדימה. כל בעל עסק שואף להתפתח ולהרחיב את מקורות ההכנסה שלו ולנו יש את הכלים המתאימים בשביל לעזור לכם עם העניין. רוצה להיות מרצה? באמצעות הקורס שלנו להכשרה וליווי של מרצים לעסקים ולאנשים פרטיים נוכל לעזור לכם להגשים את החלום ולהפוך למרצים מבוקשים בשוק.

השירות שלנו כולל הדרכה משלב בניית ההרצאה ועד השלב של השיווק ומציאת המקומות המתאימים לבית העסק. אם יש לכם עסק של יינות ובמשך השנים הפכתם למומחים אמיתיים בתחום אנחנו נדאג לכך שתוכלו למצוא את הקהל המתאים עבור ההרצאות שלכם. אם אתם אנשי טיולים בעלי ידע רב וניסיון בהדרכה נוכל לעזור לכם למצוא מקומות שישמחו לשמוע את הסיפור שלכם וכמובן גם לשלם בהתאם. אנחנו נספק לכם את כל הכלים הנדרשים בשביל שתוכלו לצעוד לבד ולשכלל בהדרגה את היכולות שלכם בתחום ההרצאות והשיווק לאומנות אמיתית של ממש.

מרצים לעסקים כל השלבים הנדרשים

קודם כל באתר שלנו תוכלו למצוא חבילות שונות במחירים אטרקטיביים עבור כל בית עסק וכל אדם פרטי בהתאם לתקציב ולצרכים האישיים של כל אחד מכם. יש לנו חבילות קטנות של ליווי והדרכה הכוללות מפגש אישי וגישה חופשית לכל התכנים באתר כולל ליווי באמצעות שיחות טלפון וניתוח של הרצאות ושיחות מכירה לשם הגדלת ההכנסות באופן שיטתי.

הקורסים שלנו באתר

אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך טופס צור קשר באתר ולהשאיר פרטים בנוגע לסוג השירות בו אתם מעוניינים. תנו לנו מידע אודות בית העסק שלכם ואנחנו נדאג להתאים עבורכם את החבילה הנכונה. בכל שאלה שיש לכם בנושא התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *