כל מי שמרצה מול קהל יודע עד כמה זה קשה למצוא מקומות להרצאה. הקושי הוא להרחיב את מעגל המקומות ולנסות למצוא כל פעם מחדש מקום מתאים שיהיה מוכן גם לשלם בהתאם. בדיוק בשביל זה יש לנו במסגרת הקורס שלנו לליווי מרצים מערכת מסודרת ומאורגנת של לידים להרצאות. באמצעות המערכת שלנו תוכלו לקבל מידע מפורט ומעודכן על כל המקומות המתאימים כולל שכר מפורט עבור כל הרצאה. באמצעות השיטה שפיתחנו לאחסון המידע באופן יעיל ואפקטיבי אתם יכולים להיות בטוחים במקומות להרצאה במשך כל השנה. אם עד עכשיו פעלתם בדרכים ישנות של מידע העובר מפה לאוזן הגיע הזמן לנסות משהו חדש באמת. צרו עימנו קשר באמצעות האתר שלנו ונשמח לצרף אתכם אל מעגל המשתמשים. הקורס שלנו להרצאות חווייתיות לא רק נותן לכם כלים להיות מרצים מעולים אלא פותח בפניכם את הדלתות אל כל המקומות המעולים שיכולים להכניס הרבה כסף.

קורס הרצאות חווייתיות בניית הרצאת דגם

הדבר המשמעותי ביותר הוא לדעת איך להתאים כל הרצאה אל המקום הספציפי. לאחר מציאת כל המקומות להרצאה תוכלו עכשיו להתפנות לדבר החשוב באמת בניית ההרצאות עצמם. באמצעות בנייה של הרצאת דגם תוכלו לשווק את עצמכם בצורה יעילה. הרצאת דגם היא אותה הרצאה עם שינויים המתאימים לקהל היעד. באמצעות התאמה לקהל היעד אתם חוסכים לעצמכם טרחה מרובה בבניית ההרצאות כל פעם מחדש. אם יש לכם הרצאה מוכנה אתם צריכים רק לשנות כמה דגשים בשביל להפוך אותה לאטרקטיבית ומעודכנת. מעבר להתאמה לקהל היעד ניתן גם להוסיף לשלד של הרצאת דגם דוגמאות אקטואליות ועל ידי כך להתאים את ההרצאה למתרחש כאן ועכשיו.

את כל הדברים האלו תוכלו ללמוד בקורס שלנו לבניית הרצאות חווייתיות ושיווקם. הקורס לא רק מלמד אתכם איך להרצות אלא נותן לכם את כל הכלים השיווקים המתאימים בשביל לשווק את עצמכם נכון. מעבר ליכולת ההרצאה יש חשיבות לא פחות גדולה לשיווק עצמי. אם יודעים איך לעשות זאת נכון כל הדלתות יפתחו בפניכם בקלות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.