הרצאות חווייתיות הן דרך יעילה להגדלת ההכנסה שלכם באלפי שקלים בחודש. אם יש לכם עסק או מומחיות, אם אתם בעלי כשרון מיוחד, אם יש לכם נסיון רב בתחום מרתק שיכול לעניין אנשים אחרים, כל מה שאתם צריכים הוא לדעת איך להעביר זאת לפורמט של הרצאה חוויתית.

אצלנו תוכלו לרכוש את כל הכלים הנדרשים בשביל להגיע למומחיות בתחום. נלמד אתכם צעד אחר צעד, איך לבנות הרצאה מנצחת ואיך לשווק אותה נכון. מובטח לכם שאחרי הלימוד והניסיון שתרכשו אצלנו תוכלו להפוך למרצים מבוקשים בשוק עם קהל לקוחות מרוצה שרק ילך ויגדל.

השכר למרצים יכול לנוע בין 2000 שקלים עד 3000 שקלים להרצאה תלוי בגודל ההרצאה ובקהל היעד. ישנם כמובן גם גורמים נוספים היכולים להשפיע על המחיר אבל בסופו של דבר 2000 שקלים להרצאה זה מחיר בסיס עבור מרצים מומחים היודעים את מלאכתם נאמנה.

תארו לעצמכם שאתם נותנים הרצאה אחת בשבוע, כבר הגדלתם את ההכנסה  ב8000 שקלים לחודש. ישנם מקרים שבהם התשלום להרצאה יכול להיות גבוה יותר. בדיוק כמו בכל תחום אם תהיו הטובים ביותר ותתבלטו מעל לאחרים תוכלו להרוויח יותר. במוזיקה שרית חדד מרוויחה 150,000 שקל עבור הופעה ביום העצמאות. אומנם לא כל יום חג אבל אם תשאפו ליותר תרוויחו יותר. כל מה שעליכם לעשות הוא קודם כל להאמין בעצמכם ובעזרתנו תוכלו לרכוש את כל השאר.

כדרך להגדלת הכנסה

הרצאות חווייתיות נועדו לעורר את הקהל ולגרום לו לרצות לשמוע אתכם בשנית ולהמליץ עליכם לקהלים נוספים. מטרת ההרצאה אינה רק להעביר ידע אלא להציג אתכם כמרצים ואת תוכן ההרצאה באופן משכנע, מרתק ובעיקר מעניין ויצירתי. זהו לימוד של שפה חדשה ואופן התבטאות שבעזרתו תוכלו להרצות בכל מקום אפשרי. אם יש לכם כשרון מיוחד הגיע הזמן לתת לו ביטוי. התקשרו אלינו עוד היום לתיאום פגישת היכרות לשם התחלת עבודה משותפת. אנחנו כאן עבורכם בכל שאלה שיש לכם. רוצים להרוויח יותר? עכשיו זה הזמן.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *